Megoldott

Rendszám nélküli Mazda 6

Csepelen, a Petz Ferenc utca 14. mellett , a focipályánál rendszám nélküli Mazda 6 pihen.
Kérném a Csepeli Közterület-felügyelet értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Petz Ferenc u. 14

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendőrségi matricák vannak az ajtókon, lehet, hogy nem lehet hozzányúlni.....
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rom a szokott helyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csete Balázs utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére