Megoldott

Összetört köztéri elosztó

Nagyfeszültségű elosztó doboz kinyitva (400V) az Áldás utcai iskola buszmegállójában.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Rómer Flóris u. 61

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Nemessuri Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ajtót rögzítették.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Nemessuri Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Garai
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kassák Lajos utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Feltört doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére