Válaszra vár

Digi fedlap botlásveszélyes

A járda közepénz lévő fedlap felső része kikopott.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 50

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ról "DIGI Kft."-ra.

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére