Megoldott

Sötét minden

Kérem javítsák meg a közvilágítást! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Boglár u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba
    kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Jan. 7-én már ez jelezve lett. Sajnos azóta sem történt változás. :( https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/76566/tobb-lampa-nem-vilagit-busznegallo-sarok-parkolo
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2 db kiegett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiégő/pislákoló lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét szakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére