Válaszra vár

Kőtár autók dagonya

Tisztelt Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztály!

A Kőtár úton az autók tönkretették a területet. Kérem, rendezzék a Kőtár út mindkét oldalán a zöldterület állapotát és tegyék lehetetlenné az autóforgalmat.

Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy leveleimet a teljesség igénye nélkül eddig a következő érkeztetőszámokon érkeztették:
FPH_KOZP-67663/2020
FPH_KOZP-131101/2020
FPH_KOZP-137335/2020
FPH_KOZP-67604/2020
FPH_KOZP-30992/2020
FPH_KOZP-4218/2020

Köszönöm a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kőtár út

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő.hu !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 5099 /2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére