Válaszra vár

Elhagyott jármű

Tisztelt Hölgyem / Uram!

A szóban forgó gépjármű több, mint egy éve áll ugyanott, rendszám nélkül. Láthatóan nem használják, ezzel pedig szűkítik az amúgy is túlterhelt parkolási lehetőséget.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gyógyszergyár u. 30

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ott hagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szél utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Összetört autó ZÖLD területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Chrysler

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kunigunda útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére