Megoldott

Telefonfülke világítás

Csepelen, a Vénusz utca 2-nél ( szakorvosi rendelő) a telefonfülke világítás nem működik.
Kérném a Magyar Telekomot értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Vénusz u. 2

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Zotya!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, köszönöm.
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Aknafedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Megsüllyedt csattogó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére