Megoldott

Hibás lépcső

A Kaán Károly-kilátó első szintjén a második szint felé induló lépcsősor alja hibás, rögzítése elkorhadt. Kérjük javítani.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hárshegyi krt.

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A problémás részek javítását elvégeztük, köszönjük a jelzést.

    [cid:image001.png@01D7037A.3D0944B0]Üdvözlettel:

    Mészáros Péter

    Pilisi Parkerdő Zrt.
    honlap: www.parkerdo.hu

    H-20
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!

    Kérjük a bejelentést a területet kezelő Pilisi Parkerdő Zrt. részére továbbítsák.
    Köszönettel,
    II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Orion utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jó példa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Lidl
    Csalogány utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére