Megoldásra vár

Hiányzó fa pótlása

Kérem szépen lehetőség szerint pótolják a hiányzó fát. (Bajcsy buszmegálló)
https://www.google.com/maps/@47.5000991,19.0549333,3a,48.7y,58.13h,81.46t/data=!3m6!1e1!3m4!1sUxZqNQJdlx9yeUFmaAGXHA!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út 1-3

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00076708 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Facsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Feltört zár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szent István park (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére