Válaszra vár

Elhagyott gépjármű

Képen látható jármű több, mint 8 hónapja áll egy helyben. Állapota alapján közúti közlekedésre már alkalmatlan. A járművön rendszám még található, azonban vélhetően műszaki engedélye már lejárt, és azért tárolják, kihasználva a helyi P+R parkolót. Kérjük a gépjármű elszállítását / a Tulajdonos felszólítását!
Pontos helye: 47.59863298602864, 19.06018945088938.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gyűrű u. 18

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Vaszi Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Valami elírás lehet, mert ennek van műszakija!
    ..... áll a helyszínen és van műszakija
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvileg 2019.09.10-n járt le, 2020.04.02-n kivonták, vihető.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ott hagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szél utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Összetört autó ZÖLD területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Chrysler

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kunigunda útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére