Válaszra vár

Facsonk

VII kerület Rottenbiller utca 24 előtt egy facsonk van. Kérnénk eltávolítását és egy új fa últetését.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 21

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Feltört zár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szent István park (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére