Megoldatlan

Telefonfülke világítás Csepel Plaza

Csepelen, a Csepel Plaza melletti telefonfülkékben nincs világítás.
Kérném a Magyar Telekomot értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 154-170

Hozzászólások

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha fülkében nem volt világítás eredetileg, akkor nem is szándékoznak azt kiépíteni?
    ( Esetleg direkt telepítik az ilyen fülkéket lámpatest alá, hogy legyen fény? )
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A két fülkében nincs áramhálózati megcsatlakozás, ezért nem világítanak.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Aknafedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Megsüllyedt csattogó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére