Megoldott

Rozsdás figyelmeztető tábla

Anonim Járókelő

Kérem, cseréljék a képen látható figyelmeztető táblát!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gépmadár park

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0000443-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00076554

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes MÁV-HÉV Zrt.-nek. A t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem működő kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ország út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Hiányzó megálló név tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Békásmegyer (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fura alakok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére