Megoldott

Óvoda utca 8. zöldhulladék

Csepelen, az Óvoda utca 8. mellett zöldhulladék gyűlik.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Simon Bolivar stny. 13

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz a padok körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontörmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére