Válaszra vár

Feltört zár

Anonim Járókelő

A Szent István parkban lévő zárt (néhai) zöld terület ajtaját ismét feltörték, hogy azt kutyafuttatónak használják.
Legyenek kedvesek lakattal lezárni a kaput, ahogy a park többi részén is van és a kerítést megjavítani.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István park 24

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos már kutyafuttatóként használják napi szinten, így a fut már teljesen kiköpött.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivágott kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szent István park (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hianyzo 2 csavar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hajós Alfréd sétány (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó drotkötélpálya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szent István park (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére