Válaszra vár

Kidobott fenyőfa

Anonim Járókelő

Kidobott fenyőfa

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér útja 7

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcaseprés?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére