Megoldott

Elfelejtették befejezni

Sziasztok, az Ipoly és Visegrádi utca sarkán két hónapja nyitva felejtették az utat a járdafelújítás után. Az úttest felé kell kikerülni.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Visegrádi u. 58

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sturm Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült! Köszönöm nektek!
  • Sturm Dániel visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Akadálymentesítés"-ról "Egyéb"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt CÍM!
    Köszönöm jelzését. A Közszolgáltató Zrt. a z Ipoly utca és Visegrádi utca sarkán lévő burkolatbontási munkálatokat végző kivitelezőt felszólítottuk a szakszerű helyreállításra.

    Kérem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Sturm Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezárt közterület, felszántott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Madarász Viktor utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Erős fényű LED reklámtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére