Megoldott

Leszakadt hinta

A játszótéren leszakadt az egyik hinta.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Bethlen Gábor tér 3

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Ré-Ko Zsu hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva
  • Ré-Ko Zsu visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- - 00076521

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00076521 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, ho
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére