Megoldott

Telefonfülke világítás II. Rákóczi Ferenc út

Csepelen, a II. Rákóczi Ferenc út 205-nél a telefonfülke világítás nem működik.
Kérném a Magyar Telekomot értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 205

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A javítást elvégeztük.
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak a pénzérmés világít, a kártyás nem.....
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Aknafedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Megsüllyedt csattogó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére