Megoldatlan

Telefonfülke világítás Vénusz utca

Csepelen, a Vénusz utca 35-nél a telefonfülkében nem működik a világítás.
Kérném a Magyar Telekomot értesíteni.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Vénusz u. 35

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Telekom válasza alapján megoldhatatlan.
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentésben szereplő nyilvános telefonfülke nem rendelkezik világítás megcsatlakozással
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Aknafedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Megsüllyedt csattogó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére