Megoldott

Összefirkált menetrend

Kérem tisztítsák meg, köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Vágány utca / Dózsa György út

Hozzászólások

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, ez gyors volt :)
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0000234-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00076408

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKK Zrt. szakterülete azt válaszolta, hogy munkatársaik 2021. január 6-án...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ocsmány, lejárt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyöngyösi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Erősen füstölő busz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szent Orbán tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére