Megoldott

Savoya nincs bekapcsolva a közvilágítás

A Savoya park területén rengeteg ponton nincs bekapcsolva a közvilágítás.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Savoya Park

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem konzisztens működés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rozványi Máté
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Péterhegyi köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    MEGDÖLT VILLANYOSZLOP

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére