Megoldott

Kinőtt gaz fa

A Kőtár/Feltáró sarkánál a gazból mára fa lett.
Az útpatka is tele lett növényekkel, teljesen el van hanyagolva.
Kérem, rendezzék a területet.
Munkájukat nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Feltáró út

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00076371 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére