Megoldott

Instabil lámpaoszlop

Az állás utcai posta és a CBA között lévő lámpaoszlop már nem sokáig fog a helyén állni. Ez egy elég forgalmas rész, jó lenne minél hamarabb megjavítani, nehogy rádőljön valakire.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Állás u. 56

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Az oszlopot eltávolították. Új nem került a helyére, de legalább a régi nem fog rádőlni senkire.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    JAROKELO-BUDAPEST-00076089

    Tisztelt Csaba!
    Köszönjük a hozzánk intézett megkeresésüket,amire azonnal próbálunk
    megoldást találni.
    Az állás utcai posta és Cba közötti lámpaoszlopi probléma 2021.02.01...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: CBA

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "CBA"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik..
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Horváth Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocs a fekvő képért, amikor feltöltöttem még álló volt.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Zsélyi Aladár utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére