Megoldatlan

Pótlás nélkül maradt a Biblia utcában kivágott gyönyörű, nagy fa

Pótlás nélkül maradt a Biblia utcában kivágott gyönyörű, nagy fa

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    "nincs fahely" - ez nagyon jól hangzik, de azt hiszem, a "nincs szándék" szinonimája :(
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. ker. Biblia utcában viharkár miatt lett kivágva 1 db fa, melyről kertészeti szakvélemény is készült.
    A fa pótlásáról helyben nem tudunk gondoskodni, mert a kivágott fahely m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő szökőkút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő közkút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Tompa utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére