Megerősítésre vár

szemeteskosár hiányzik a tartójáról

Kérem szíves pótlását.
(Lehetőleg valamilyen olyan módszerrel, hogy a rongálók ne tudják egy mozdulattal lelopni. :- (
(Ha mindenigaz, akkor a 10-es ártéri-erdő oszlop mellett van a kérdéses szemetes-oszlop.)
Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ángel Sanz Briz út 8

Hozzászólások

  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!
    Sajnos mivel a rongálók lerúgják és mivel üríteni is külön göond, esetleg meggondolandó lehetne leszerelni a kukatartót és megszüntetni a kuka kihelyezését ezen a helyen és inkább egy tábl...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00075630 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatom, hogy igény listára felvettük a kérését, a szemetes kosár pótlását Önkormányzati forrás függvényében tudjuk majd p...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fakidőlés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: F. Péter
    Zipernovszky Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére