Megoldott

Hajógyári-sziget ártéri erdőkre vonatkozó táblái megint kidőltek

Bár látszik, hogy az illetékesek rendbe rakták őket nem régen, mégis sajnos a Hajógyári-szigeten az ártéri erdőkre vonatkozó táblák megint kidőltek, graffitisek.
Tisztelettel kérem a táblák visszaállítását, megtisztítását (vagy utóbbi helyett egyszerűen egy oda tervezett matricával történő felülragasztását).
A képek és a pozició csak egyik-másik tábláról készültek, de végig a töltésen több táblát is érint a probléma - bár egyelőre szerencsére NEM sokukat.
Kérem addig elvéágezni, amíg nem vonzza be a rongálókat -- hiszen sajnos ezeket olyanok döntik ki, akik erősebbek egy táblánál, ha nem is okosabb azoknál (még akkor is, ha alapvetően sajnos nem túl mélyen vannak beállítva a földbe a táblák).

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hamvas Béla sétány (Hamvas Béla író

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatom, hogy a Budapest III. kerület, Hamvas Béla sétánynál kihelyezett táblák javítása 2021. január 27-én megtörtént.

    Tisztelettel

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-f...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00075629 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fakidőlés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: F. Péter
    Zipernovszky Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére