Megoldott

Telefonfülke világítás

Csepelen, a Kassai utca - Széchenyi István út kereszteződésénél a telefonfülkében nem működik a világítás. Kérném a Magyar Telekomot értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kassai u. 31

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülke világítását javítottuk.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Megsüllyedt csattogó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    beszakadt csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére