Megerősítésre vár

A HÉV-megálló korlátja kezd eltűnni

A HÉV-megálló korlátja kezd rozsdából a semmibe eltűnni
Sajnos a Tímár utcai HÉV megálló korlátja kezd rozsdából légneműbe átmenni. Kérem a korlát szíves cseréjét, javítását, és addig is a balestveszély megelőzését. A fénykép egy jellemző helyéről készültm,, de gyakorlatilag a teljes korlát hasonló állpotban van sajnos.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár utca

Hozzászólások

  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Sajnos a Tímár utcai HÉV megálló korlátja kezd rozsdából légneműbe átmenni. Kérem a korlát szíves cseréjét, javítását, és addig is a balestveszély megelőzését. A fénykép egy jellemző helyéről készültm,, de gyakorlatilag a teljes korlát hasonló állpotban van sajnos."-ról "A HÉV-megálló korlátja kezd rozsdából a semmibe eltűnni Sajnos a Tímár utcai HÉV megálló korlátja kezd rozsdából légneműbe átmenni. Kérem a korlát szíves cseréjét, javítását, és addig is a balestveszély megelőzését. A fénykép egy jellemző helyéről készültm,, de gyakorlatilag a teljes korlát hasonló állpotban van sajnos."-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "A HÉV-megálló korlátja kezd rozsdából a semmibe eltűnni"-ról "A HÉV-megálló korlátja kezd eltűnni"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0031672-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00075489

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes MÁV-HÉV Zrt.-nek. A t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Közeli kép az egyik hibás (hiányos) helyről.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tüskék hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Árpád Fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére