Megoldatlan

Forgalmat akadályózó jármű

Reggeli órákban balesetveszélyesen parkoló autó, több mint 2 hete nem mozdul.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szent Korona u. 236

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor ezzel nagyon nincs mit tenni, vagy megoldott vagy megoldatlan.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A gépjármű szabályos távolságra parkol a kereszteződéstől, műszaki állapota pedig intézkedésre nem ad okot.
    Szabó Tamás
    XVI. Kerüelti Önkormányzat
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ködös utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kérelemre ideiglenesen kivonva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére