Megoldott

Súlyhatàr csökkentésének kérése

FRISSÍTÉS 2021.01.20:

Talàn a legjobb lenne, ha valamilyen hivatalos szerven keresztül felszólítanànk az Aldit, hogy erre az útszakaszra ne forduljanak a kamionjaik ( tényleg a sofőrnek is szörnyű a kihajtás). Ha jól értem engedély is szükséges lenne hozzà. Jobb ötletem nekem sincsem.

===

Tisztelt Ügyinéző!
Kérem szíves közbenjàràsàt az alàbbi problémàra:
Sajnos sok kamionos, aki nem rendelkezik hely ismerettel nem tudja, hogy a Czezt Jànos (Toldalagi Pàl utca) és a Czetz János kereszteződés adottságai nehezen engedik meg egy ilyen hatalmas kamion kijutàsàt. Ezt legtöbbször egy 20 perces ide, oda tologatás, majd a zöld terület, illetve a forgalom jelző tàbla bànja és a munkába igyekvő, aldiból tàvozó emberek ideje. Ezek utàn a Czetz János közből az MO irányába veszik az irànyt. Röviden az Aldiból rögtön jobbra is vehették volna az irànyt. Tehàt, ha a Czetz Jànos utca irányàba lekorlàtoznàk a súlyt pl.: 3,5tonnàra, akkor a sofőrnek egyértelmű, de a helyiek költöztetése, illetve a kertészet sem lenne gàtolva a munkàjàban, oda nagyobb teherauto nem szokott érkezni.

Kérem szíves segítségét az ügy megoldásàban.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Rákóczi u. 38

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a közbenjárást. Reméljük hogy a továbbiakban nem lesz probléma.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Mellékelten küldjük a kérdésre adott válaszunkat.

    Bízunk benne, hogy mihamarabb ismét vásárlóink közt köszönthetjük Önöket!

    Üdvözlettel,

    KSC Ungarn

    ALDI Magyarország Élelmis
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Ügyinéző! Kérem szíves közbenjàràsàt az alàbbi problémàra: Sajnos sok kamionos, aki nem rendelkezik hely ismerettel nem tudja, hogy a Czezt Jànos (Toldalagi Pàl utca) és a Czetz János kereszteződés adottságai nehezen engedik meg egy ilyen hatalmas kamion kijutàsàt. Ezt legtöbbször egy 20 perces ...

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Aldi"-ra.

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Màté!
    Talàn a legjobb lenne, ha valamilyen hivatalos szerven keresztül felszólítanànk az Aldit, hogy erre az útszakaszra ne forduljanak a kamionjaik ( tényleg a sofőrnek is szörnyű a kihajtás)....
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Mária!
    Úgy látom, hogy itt inkább a tábla figyelmen kívül hagyásával van probléma, semmint a súlykolátozás értékének megfelelő csökkentésével.
    Tudsz segíteni, hogy mi legyen? Elfogadod a Budapest...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 75426-os számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva megkeresésére a Toldalagi Pál utca kapcsán, a következő választ adjuk:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Aldi
    Nagyszeben tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére