Megoldatlan

A frissen felújított épületet ismét összefirkálták

Az épületet 1 hónapja újította fel a Főgáz a Járőkelő.hu közreműködésének köszönhetően. Sajnos eddig tartott az épület kulturált kinézete, a hét közepe óta ismét falfirka borítja az épületet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • S. Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos az épület még mindig változatlan állapotban van. De legalább több graffiti nincs rajta...
    Szerintem az állapotát megoldatlannak tekinthetjük...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • S. Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére