Megoldott

Kiéget közterületi lámpa.

Budapest, XIV. Ker. Jurisich Miklós utca elején a Hungária körúthoz közel nem világít a kandelláber.
Kérem javítani.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Jurisich Miklós u. 24

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba, 2020.12.14.-én kijavításra került.

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft

    From: Budapesti Dísz- és Közvil
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére