Megoldott

Napok óta nyitott ablakokkal parkoló auto

Az autó egy-két napja nyitott ablakokkal és rengeteg szemeteszsákkal a hátsó ülésen itt all. (Nyitva van)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Vérhalom u. 37

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészet írta:

    "A gépjármű már nincs a helyszínen."
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Nemessuri Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Detrekő utca (II. kerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    régota itt parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Toth Tibor
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hankóczy Jenő utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére