Megoldásra vár

Üres fahely

Az Oktogon villamos megállóval szemben hiányzik egy fa.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 22

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00074867 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Facsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Feltört zár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szent István park (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére