Megoldott

Berogyott Telekom szekrény

XXI. Bajcsy-Zsilinszky út 102 előtt a Telekomos szekrény megdőlt. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Bajcsy-Zsilinszky út 102

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A szekrény nincs megrogyva, stabilan áll, dombos részen van, a fedlap nem lehet ferdén, annak vízszintesen kell állnia.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Sétáló János hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia János!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is seg
    ...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Sétáló János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Tönkrement telekom szekrény 3

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkrement telekom szekrény 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tönkrement telekom szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére