Megoldott

Tájékoztató tábla állapota

Anonim Járókelő

A 14-es villamos Újpest irányú Béke téri menetrendtartó táblája nem igazán áll stabil lábakon: állapota leromlott, az üveg pedig koszos, összefirkált, így a vágányzári tájékoztató információit nem lehet látni, a járat menetrendje pedig nincs is a tartóban.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7475)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Kollégáink október 12-én pótolták a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük :)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napon (2015.10.12) pótoltuk a menetrendet, valamin kicseréltük a két rongált plexit.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó Budapest logo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kassai utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó,elopott Buszváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    József utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére