Megoldásra vár

Állandó szabálytalan parkolás

Anonim Járókelő

A Fillér utca felső részén, a páratlan oldalon a megállni tilos zónában minden nap, egész nap szabálytalanul parkoló, várakozó autósok állnak. A teljes járdát elfoglalják, gyalogosként babakocsival így nem lehet használni azt, de babakocsi nélkül sem. Le kell menni az úttestre, ahol buszok, autók járnak, én nem szívesen veszélyeztetem a gyerekemet.
Néhány hete pár oszlop kihelyezésre került, de csak a Balogvár utca sarkára, ami a problémát nem oldotta meg, ugyanúgy minden nap lehetetlen a közlekedés.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fillér u. 55c

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészettől az alábbi válasz érkezett:

    Tisztelt Bejelentő! A probléma a városrendészeti osztály előtt is ismeretes. A kollégák rendszeresen intézkednek az adott területen. Kérem, hogy a jövőb...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére