Megoldott

Tilosban várakozó gépjárművek

A Pollack Mihály téren rendszeresen szabálytalanul várakozó gépjárművek sorakoznak.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Pollack Mihály tér 6

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet, hogy jókor jártam itt de jelenleg egy autó várakozik, amiből éppen pakolnak ki. (Hétköznap, kora délután). Máskor nem tudom mennyien szoktak lenni.
  • Járókelő Ágnes visszajelzésére vár.

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Levelére reagálva utasítottuk úgy a térfigyelő központ vezetőjét, mint a közterület-felügyelői állományt, hogy – a rájuk kirótt egyéb szolgálati feladataik függvényében – rendszere
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolóban kimozdult kövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Bródy Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán és zöld területen történő parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Montevideó utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére