Megoldott

hiànyzò facsemete

hiányzò facsemete

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbányai út 43

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    köszi, ide ültettek csemetèt.
  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "FŐKERT"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A X. kerület, Kőbányai út 43. szám előtti hiányzó facsemetével kapcsolatosan a Főkert Nonprofit Zrt. az alábbiakról tájékoztatott.

    A bejelentésben szereplő helyszínen f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bajor Katalin Úrhölgy !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 143205 /2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztály
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elszáradt fa (?)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hungária körút (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közkutak nem működnek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Schulek Frigyes sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére