Megoldott

Rendszám nélküli Suzuki

Csepelen, az Akácfa utca 1. előtt rendszám nélküli, kék Suzuki parkol.
Kérném a Csepeli Közterület-felügyelet értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Akácfa u. 2

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére