Megoldásra vár

tanulják a szabálytalan járdaelparkolást

FRISSÍTÉS 2021. 01. 04.
Se tábla se felfestés nem engedi a járdára parkolást és a másfél métert sem hagyják meg.
-----------

Még csak most tanulják sokan a szabálytalan járdaelparkolást
Ma is, itt is. A kerület szinte összes utcáján a járdák elparkolva szabálytalanul.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kutyafuttató

Hozzászólások

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Bár innen tudjuk, hogy nem szabálytalan a jogszabályellenes parkolás, de semmiképpen nem praktikjs. Mindennapos mégis. Ma is.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Ma is, itt is. A kerület szinte összes utcáján a járdák elparkolva szabálytalanul."-ról "FRISSÍTÉS 2021. 01. 04. Se tábla se felfestés nem engedi a járdára parkolást és a másfél métert sem hagyják meg. ----------- Még csak most tanulják sokan a szabálytalan járdaelparkolást Ma is, itt is. A kerület szinte összes utcáján a járdák elparkolva szabálytalanul."-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Még csak most tanulják sokan a szabálytalan járdaelparkolást"-ról "tanulják a szabálytalan járdaelparkolást"-ra.

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Se tábla se felfestés nem engedi a járdára parkolást és a másfél métert sem hagyják meg. Nincsen azonban sajnos aki ellenőrizné ezta afajta szabálysértést a kerületben.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! A probléma a városrendészeti osztály előtt is ismeretes. A kollégák rendszeresen intézkednek az adott területeken. Kérem, hogy a jövőben a gyors és hatékony intézkedés miatt bejele...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére