Megoldott

Utasváró betört üveglapja - Szent Imre tér H

A H7-es HÉV Szent Imre téri megállóhelyén lévő utasváró egyik üveglapját betörték.
Kérem, pótolják a hiányzó üveglapot!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.431021,19.06776,3a,75y,336.4h,78.99t/data=!3m6!1e1!3m4!1s7UW6RJLUh_Lgx21n_3UUlg!2e0!7i13312!8i6656

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7444)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Észrevételét továbbítottuk az utasv...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták az üveglapot.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó Budapest logo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kassai utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    BKK :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kölcsey utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    FKU 938

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére