Megoldott

utcàra dobott rezsò

utcàra dobott rezsò

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kisgömb u. 4

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    nagyon köszönöm!
  • L Z hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok !

    Ma reggel elszállították.

    Üdv,
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére