Megoldott

Utcanév tábla igényes elhelyezése

Amikor rövid a létra a Lehet utca - Bulcsú utca sarkán.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Bulcsú u. 17

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • t tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben elkészült, lezárható.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • t tbodai bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére