Válaszra vár

Hiányolunk virágokat

Anonim Járókelő

FRISSÍÉTS 2020.11.23.:

A VII. kerület válasza:
"Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00074291 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy kerületünk közterületein az árvácska ültetés befejeződött. A jelzett
növénysziget gondozását nem Önkormányzatunk végzi, így annak növényesítése nem áll módunkban."

-----

Tisztelt Illetékes!
Kérünk szépen a Dob utcai iskola melletti aprócska földre szép, színes virágokat. Télre például árvácskát. A gyönyörű épület mellett olyan szépen mutatna. Csak egy saroknyira a FŐKERT Központi irodájától...
Köszönjük előre is!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dob u. 82

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve az Erzsébetvárosi. Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Szakgimnáziumnak az info@erzsebetvarosiiskola.hu email címre.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Kérünk szépen a Dob utcai iskola melletti aprócska földre szép, színes virágokat. Télre például árvácskát. A gyönyörű épület mellett olyan szépen mutatna. Csak egy saroknyira a FŐKERT Központi irodájától... Köszönjük előre is!"-ról "FRISSÍÉTS 2020.11.23.: A VII. kerület válasza: "Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00074291 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy kerületünk közterületein az árvácska ültetés befejeződött. A jelzett növénysziget gondozását nem Önkormányzatunk végzi, így annak növényesítése nem áll módunkban." ----- Tisztelt Illetékes! Kérünk szépen a Dob utcai iskola melletti aprócska földre szép, színes virágokat. Télre például árvácskát. A gyönyörű épület mellett olyan szépen mutatna. Csak egy saroknyira a FŐKERT Központi irodájától... Köszönjük előre is!"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés nevét "hiányolunk virágokat"-ról "Hiányolunk virágokat"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Dob u. 85, 1077 Magyarország (47.50314390, 19.07035220, 16)"-ról "Budapest, Dob u. 82, 1073 Magyarország (47.50326117, 19.07014442, 19)"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    " A jelzett növénysziget gondozását nem Önkormányzatunk végzi, így annak növényesítése nem áll módunkban." Akkor ki kellene hogy gondozza azt a növényszigetet? Igen, az látszik, hogy jelenleg nem gond...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST - 00074291
    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00074291 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hog
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Facsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Facsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leszakadt hinta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ré-Ko Zsu
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére