Megoldott

Ismételten leomlott szegélyfal

FRISSÍTÉS 2020.12.03.:

Az ÁRKÁD válasza:
"A felvetett probléma kapcsán ezúton szeretnénk tájékoztatni:
Az említett terület, közterület, így az Árkádnak mint a bevásárlóközpont üzemeltetőjének nincs hatásköre ezen a területen."

-----

Tisztelt Illetékesek! Kérem szépen a térképen megjelölt pontos helyszínen, az ismételten leomlott szegélyfal mielőbbi helyreállítását, egy kicsit igényesebb munkával, mint ahogy azt az előzőekben
....éveket várva..... de megtették. Mindezt egy élhetőbb és szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00074211 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-142549 /2020-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! Kérem szépen a térképen megjelölt pontos helyszínen, az ismételten leomlott szegélyfal mielőbbi helyreállítását, egy kicsit igényesebb munkával, mint ahogy azt az előzőekben ....éveket várva..... de megtették. Mindezt egy élhetőbb és szebb környezetért!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.12.03.:...

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Árkád Budapest"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Ismételten leomlott szegélyfal."-ról "Ismételten leomlott szegélyfal"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    Köszönjük szépen észrevételét.

    A felvetett probléma kapcsán ezúton szeretnénk tájékoztatni:
    Az említett terület, közterület, így az Árkádnak mint a bevásárlóközpont üzemeltetőjéne...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Levelük kapcsán az alábbiakról tudom Önöket tájékoztatni.

    A bejelentésben megjelölt helyszínen és annak közvetlen környezetében Budapest Főváros X. kerület Önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Árkád Budapest

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Árkád Budapest"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is úgy emlékszem, hogy az évekig tartó huzavona után végül az Árkád állította helyre.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/35777/serult-novenykazetta
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A fővárosi önkormányzat,
    vagy az Árkád az illetékes!
    Nem tudni kb.1 éve ki végeztette el a javítási munkálatokat!
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fák, bokrok rossz helyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Illatos út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely a körúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört a pad a MOM kutyafuttatóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    F2QC+X4V Kutyafuttató (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére