Megoldásra vár

kátyú keletkezett a 1036 BP, Kiskorona u. 10 előtt

A parkoló autób előtt, az útburkolaton, kb pont a haladási irány szerinti kerék vonalában nagy (kb 30cm) és mély (kb 6-8cm) kátyú keletkezett, a 1036 Budapest, Kiskorona u 10. hsz előtt.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kiskorona u. 10

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    A 00074163 számú levelére válaszolva tájékoztatom, hogy az Önkormányzati forrás függvényében, illetve az időjárástól függően lesz módunk a Kiskorona utca 10. számú ingat...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Rupnik Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    III. Kiskorona utca kátyúzása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kiskorona utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyúk az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kabar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Remete köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére