Megoldott

Elhagyott jármű

Elhagyott sötétzöld Suzuki a 16. kerületben, Kolozs utca 39-41-el szemben, Jókai szakrendelő melletti parkolóban.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Jókai Mór u. 3

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Címzett!

    A gépkocsi rendelkezik rendszámmal, nem roncs. A közterület-felügyeleti irodának a gépkocsival kapcsolatban nincs intézkedési kötelezettsége.

    Tisztelettel

    Közter
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ködös utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kérelemre ideiglenesen kivonva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére