Megoldott

szemèt az utca közepèn

szemèt halom a zöldhulladèkos zsàkok mögött

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jász u. 1

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elvittèk a szemetet, köszi
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ágy az utca mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Röppentyű köz (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kutya kaka kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére